Koncerty

Aktuality

Abonentní sezóna 2016/17

02. 09. 2016

Abonentní sezóna 2016/17

Kolonádní koncerty 2016

03. 06. 2016

přehled termínů koncertů na kolonádě

Konkurzy do ZSO !!!

29. 03. 2016

Konkurzy do ZSO !!!

Ples ML NOVIN a ZSO

18. 01. 2016

20. února 2016 CASINO Mariánské Lázně

Konkurz!!!

03. 09. 2015

konkurz II. housle


Kolonádní programy


program 1   

John Philip Sousa - Pod hvězdnatou vlajkou  
Johann Strauss - Život umělců - valčík   
Franz von Suppé -Lehká kavalerie - předehra   
Moritz Moszkowski - Serenáda    
Václav Trojan - La Lumia - paso doble   
Frederick Loewe - My fair lady - směs  


           
program 2    

Antonín Dvořák - Polonéza Es dur
Emil Waldteufel - Estudiantina - valčík   
Jacques Offenbach - Orfeus v podsvětí - předehra   
Franz Lehár - Líbám ženy vás tak rád (z operety Paganini)   
Wolfgang Amadeus Mozart - Turecký pochod 
Rudolf Friml - Rose Marie - směs



program 3   

Philip Sousa - Pochod kadetů
Julius Fučík - Baletky - valčík   
Gioacchino Rossini - Lazebník sevilský - předehra 
Antonín Dvořák - Slovanský tanec č. 4   
Ronald Binge - Alžbětínská serenáda  
Bedřich Smetana - Prodaná nevěsta - baletní hudba   


           
program 4   

Julius Fučík- Sempre Avanti   
Johann Strauss - Vídeňská krev - valčík  
Julius Fučík    Marinarella - předehra 
Modest P. Musorgskij - Gopak z opery Soročinský jarmark   
Martin Böttcher - Poklad na stříbrném jezeře  
Giuseppe Verdi - La Traviata - směs


program 5  

Julius Fučík - Florentinský pochod 
Emil Waldteufel - Bruslaři - valčík 
Wolfgang Amadeus Mozart - Figarova svatba - předehra
Moritz Moszkowski - Španělský tanec   
Albert Ketelbey - Na perském trhu   
Franz Lehár - Veselá vdova - směs 


           
program 6   

Antonín Dvořák- Polonéza z opery Rusalka  
Antonín Dvořák - Pražské valčíky   
Wolfgang Amadeus Mozart - Únos ze serailu - předehra   
Zdeněk Fibich - Poem   
Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5   
Oskar Nedbal - Polská krev - směs 


           
program 7  

John Philip Sousa - Washingtonská pošta - pochod  
Johann Strauss - Víno, ženy, zpěv - valčík   
Johann Strauss - Noc v Benátkách - předehra   
Enrico Toselli - Serenada   
Ruggero Leoncavallo - Mattinata   
Emmerich Kálmán - Čardášová princezna - směs   


           
program 8   

Julius Fučík - Vjezd gladiátorů   
Johann Strauss - Poklad - valčík   
Paul Lincke - V říši Indrově - předehra 
Antonín Dvořák - Humoreska   
Antonín Dvořák - Slovanský tanec č. 8  
Ernst Fischer - Jižně od Alp - svita  



          

 

ZSO na kolonádě - dir. K. Mládek